Paris 29 Aralık Turu

579 € ’dan başlayan fiyatlarla

  • 3 gece, 4 gün
  • Gidiş: 29.12.2017
  • Vize Bilgileri
  • Türk Hava Yolları
  • Oda Kahvaltı
  • Dönüş: 01.01.2018
  • Vize Gerekiyor
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorumlar / Yorum Yap

SİZİ ARAYALIM

Fırsat ve kampanyalardan haberdar et.

VIP Turizim A.Ş’nin kampanyalar ve duyurular hakkında mail göndermesini kabul ediyorum.

TUR PROGRAMI

1.Gün : Saw – Paris // 29 ARALIK 2017 Cuma
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 08:20’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1819 sayılı seferi ile 11:20’de Paris’e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saatle 13:15’de Paris’e varış ve karşılanmanın ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla panoramik Paris şehir turu için hareket ediyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Opera Meydanı, Chaillot Meydanı, Madeleine Meydanı, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme Paris’teki otelimizde.

2.Gün : Paris // 30 ARALIK 2017 Cumartesi
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Tepesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Paris’in sembolü haline gelmiş olan Eiffel Kulesi’ne çıkıp Paris’i çıplak gözle veya teleskopla bir başka açıdan izleyebilme, Paris’e hayat veren Seine Nehri üzerinde çıkacağımız yaklaşık 1 saatlik tekne turunda bölgenin en güzel yapılarını fotoğraflama ve günümüzde bohem yaşamın, sanatın kalbinin attığı dünyaca ünlü ressamlar tepesinde Paris’in bir başka yüzünü görme imkanımız olacak. Paris’in en önemli ve simgesel özelliklerini yakından tanımaya imkan veren bu turumuzdan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü Lido Kabare Show turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu : 90 € (Kişi Başı)
Lido Kabare Show : 130 € (Kişi Başı)


3.Gün : Paris // 31 ARALIK 2017 Pazar
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.
Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılma imkanı. Çocukları olduğu kadar yetişkinleri de büyüleyen Disneyland’da; Karayip Korsanları’ndan uzay gemilerine, Amerikan kasabalarından maden ocaklarına kadar hayal gücünün erişebileceği her türlü macerayı oyun şeklinde deneyimleme imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Disneyland Turu : 100 € (Kişi Başı)4.Gün : Paris – Saw // 02 OCAK 2018 Salı 01 Ocak 2017 / Pazar4.Gün : Paris – Saw // 01 OCAK 2018 Pazartesi
Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberimizin havalimanı transferi için belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Paris Havalimanı’na transfer ve THY’nın TK1820 sefer nolu 14:10’da kalkışlı uçağıyla İstanbul’a hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek bir yolculuğun sonunda saat 19:45’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.


Fiyata dahil olan hizmetlerimiz:

•Türk Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul (SAW) - Paris gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
•Havalimanı vergileri
•Paris’te 4* otelde 3 gece konaklamalar
•Sabah Kahvaltıları,
•Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
•Panoramik Paris şehir turu,
•Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata dahil olmayan hizmetlerimiz:

•Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
•Vize Ücreti
•Ekstra turlar, Seyahat Sigortası
•Kişisel harcamalar, Öğle ve akşam yemekleri, içecekler.

Bu tur için Seyahat Ayrıcalıkları girilmemiştir.

NOTLAR

VIP Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan VIP Turizm sorumlu tutulamaz. VIP Turizm gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. VIP Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından VIP Turizm sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Otel Gidiş Dönüş SNG (Kişi Başı) DBL (Kişi Başı) TRP DBL + 1 CHD DBL + 1 INF
4* Oteller 29.12.2017 01.01.2018 689 € 579 € 0 € 459 € 0 €